Програма на втори национален фестивал на камерните любителски театри Нова Загора 2009 /10-12 юни/

ОБЩИНА НОВА ЗАГОРА

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ДИНЬО П. СИВКОВ"

ВТОРИ НАЦИОНАЛЕН ФЕСТИВАЛ НА КАМЕРНИТЕ ЛЮБИТЕЛСКИ ТЕАТРИ 10 – 12 ЮНИ 2009 год.

ПРОГРАМА

  • 10 юни / сряда /

  1. 13.30 часа: Младежка театрална студия „Сцена 99” при Народно читалище „Родина”, гр. Стара Загора. „Жената отсреща” от Яна Добрева, режисьор Христофор Недков.
  2. 15.00 часа: Представителен младежки естрадно-сатиричен театър „Шкартшоу” при Читалище „Васил Левски”, Димитровград. „Хороскоп - 2” автор и режисьор: Здравко Нейчев.
  3. 17.00 часа: Драматичен театър при Читалище „Пенчо Славейков”, гр. Трявна. „Догодина по същото време” от Бърнард Слейт, режисьори Любомир Кънев и Петър Рангелов.
  4. 18.30 часа: Откриване на фестивала.
  5. 19.00 часа: Театрален колектив при Народно читалище „Диньо П. Сивков”, Нова Загора. „Един случаен следобед” от Мърей Шийзгал, режисьор Христофор Недков.

  • 11 юни / четвътък /

  1. 11.00 часа: Театър „Цветан Станков” при Сдружение за театър „Цв. Станков”, гр. Костинброд. „Празни мисли на един празен човек” от Джером К. Джером”, режисьор Милослав Милославов.
  2. 13.30 часа: Театър „Делфин” при Арт сдружение „Делфин”, гр. София. „О, Боже, крокодили” от Яна Добрева, гост-режисьор Велислава Мастикова.
  3. 15.00 часа: Театър „Студио” при Народно читалище „Природа и наука”, гр. София. „Игра на мъж и жена” от Кирил Топалов, режисьори  Йордан Карачивиев и Андрей Тенов.
  4. 17.00 часа: Студентско театрално студио при СА „Димитър Ценов”, гр. Свищов. „Сеансът” по Вичо Балабанов и Камен Донев, режисьор Тоня Христова.
  5. 19.00 часа: Малък морски театър, гр. Несебър. „Знаци” от Иво Андрич, режисьор: Владо Кецман.

  • 12 юни / петък /

  1. 11.00 часа: Театър „Съвремие” при читалище „Иван Вазов”, гр. Костинброд. „Изповед” от Динка Никодимова, режисьор Динка Никодимова.
  2. 13.30 часа: Камерен любителски театрален състав при Народно читалище „Светлина”, с. Раданово, Област Велико Търново. „Вечеря на свещи” от Кольо Георгиев, режисьор Мария Кузманова.
  3. 15.00 часа: Младежки театър „Приятели” при Младежки дом, гр. Пазарджик. „Любовта е измама”, автори и режисура: Николай Желев и Божидар Казаков.
  4. 17.00 часа: Театър „Съвремие” при Читалище „Иван Вазов” , гр. Костинброд. „Облак” от Никола Маринов, режисьор Любомир Фърков.
  5. 19.00 часа: Младежки театър „Приятели” при Младежки дом, гр. Пазарджик. „Морски лисунгери”, автор и режисьор: Александър Братоев.
  6. 20.30 часа: Награждаване на лауреатите и закриване на фестивал
ще коментирате ли?
    Все още няма коментари