За кого ще гласуваме

ПП "Нова Алтернатива"
1. Теодор Димитров Одрински
2. Петър Иванов Димитров
3. Стефка Николаева Шевкенова
 
ПП "Национален Фронт за Спасение на България"
1. Петър Христов Петров
2. Тодор Георгиев Тодоров
3. Сашо Боев Стоянов
 
КП "Коалиция за България"
1. Валери Мирчев Жаблянов
2. Деян Цанков Дечев
3. Димитър Петров Динев
 
КП "Център - Свобода и Достойнство"
1. Иван Благоев Благоев
2. Ашкън Рамадан Веиз
3. Даря Иванова Василева
 
ПП "Национал-Демократична Партия"
1. Цветан Георгиев Христов
2. Николай Динков Бабаджанов
3. Радослав Стоянов Събев
 
КП "Гражданска Листа - Модерна България"
1. Михаил Георгиев Димитров
2. Дорислав Йорданов Господинов
3. Стоян Йорданов Дечев
 
КП "Съюз на Демократичните Сили"
1. Венелин Динев Йорданов
2. Желязко Младенов Милев
3. Иванка Николова Михайлова
 
ПП "Либерален Алианс"
1. Елис Вейсалова Вейсалова
2. Петър Василев Георгиев
3. Трифон Христов Трифонов
 
ПП "Християн-Социален Съюз"
1. Румен Златев Русев
2. Андрей Йорданов Цветков
3. Милен Иванов Иванов
 
ПП "Атака"
1. Димитър Димчев Димов
2. Стоян Стаматов Пенев
3. Пламен Петков Иванов
 
ПП "ГЕРБ"
1. Десислава Жекова Танева
2. Галя Енева Захариева
3. Станка Златева Христова
 
ПП "Ред, Законност и Справедливост"
1. Живко Христов Темелков
2. Таня Георгиева Пенева
3. Кирил Петров Кирчев
 
ПП "ВМРО - Българско Национално Движение"
1. Стефан Пасков Стефанов
2. Данчо Стойков Данев
3. Иван Стефанов Топалов
 
ПП "Демократична Гражданска Инициатива"
1. Женя Иванова Колева
2. Атанас Георгиев Скатов
3. Гергана Димитрова Маринова
 
ПП "Християндемократическа Партия на България"
1. Мария Красимирова Тодорова
2. Емил Василев Андреев
3. Красимир Тодоров Тодоров
 
 
ПП "Средна Европейска Класа"
1. Яна Вангелова Вангелова
2. Деян Денев Денев
3. Константин Николов Камборлиев
 
ПП "Национално Патриотично Обединение"
1. Димитър Димов Орманов
2. Красимир Желев Цонев
3. Стоян Желязков Митев
 
ПП "Лидер"
1. Кънчо Янев Филипов
2. Минко Танев Минчев
3. Доброслав Иванов Иванов
 
ПП "Зелените"
1. Николай Янков Сиджимов
2. Ренета Петрова Томова
3. Ивайло Манчев Манчев
 
КП "Демократи за Силна България и Български Демократически Форум (ДСБ, БДФ)"
1. Димитър Петров Сяров
2. Веселин Димитров Кънчев
3. Георги Петров Мавродиев
 
ПП "Другата България"
1. Десислава Христова Андрова
2. Стилиан Георгиев Попов
3. Кинче Георгиева Байчева
 
ПП "Българската Левица"
1. Зорница Матеева Матеева
2. Полина Руменова Христова
3. Галина Тодорова Бояджиева-Колева
 
ПП "Кауза България"
1. Жанета Ангелова Христова
2. Галена Неделчева Неделчева
3. Евгени Божидаров Данчев
 
ПП "Движение България на Гражданите"
1. Нено Ненов Димов
2. Йордан Динев Господинов
3. Мъгърдич Ованес Хулиян
 
ПП "Демократична Алтернатива за Национално Обединение"
1. Стоил Динев Стоилов
2. Димитър Асенов Трендафилов
3. Венцислав Божилов Кърпачев
 
КП "Горда България"
1. Стайко Димитров Димитров
2. Георги Иванов Георгиев
3. Иван Николаев Марков
 
ПП "Глас Народен"
1. Кирил Илиев Георгиев
2. Стефка Александрова Русева
3. Диан Георгиев Дойчев
 
ПП "Български Земеделски Народен Съюз"
1. Иван Петков Плачков
2. Катерина Любомирова Ангелова
3. Стефан Димитров Стефанов
 
ПП "Движение за Права и Свободи"
1. Янко Александров Янков
2. Мустафа Юсеинов Мустафов
3. Валери Илиев Башев
 
ПП "Национално Движение Единство"
1. Юри Симеонов Георгиев
2. Йордан Симеонов Георгиев
 
ПП "Партия на Българските Жени"
1. Милена Иванова Андонова
2. Виолета Енчева Илчева
3. Евгени Илчев Илчев
 
ПП "Единна Народна Партия"
1. Тодор Василев Василев
2. Станка Господинова Тачева-Йоргова
3. Емил Петров Милев
 
ПП "Съюз на Комунистите в България"
1. Димитър Михнев Даскалов
2. Васил Андонов Петкански
3. Петър Василев Ламбов
 
ще коментирате ли?
  • SudhirIf you're reading this, you're all set, paenrrd!
    13 юли 2013